AKTUALITY


Vytvořili jsme návrhy triček především s akro tématikou s klubovým logem. Trička jsme nechali na zkoušku udělat a vypadají nádherně. Náhled na návrhy přikládám, pokud by se někomu líbily, tak se ozvěte na klubový email.

Po roce proběhla opět obnova stojánky pro modely. Doufejme, že bude sloužit co nejdéle!

Sezóna 2021

22.01.2021

Vážení medlánečtí modeláři, věnujte pozornost aktualitám pro sezónu 2021.

Na závěr sezóny 2020 jsme uspořádali závěrečné polítání a to tam, kde je snad lépe než na světě. Sešli jsme se již v pátek odpoledne a po nezbytném ubytování jsme složili modely a začali za hezkého podzimního počasí létat. Bylo bezvětří a visejčky byly nebezpečně nízko u země, naštěstí bez havárie. Létalo se až do smrákání, poté jsme se přesunuli...

V sobotu 5.9.2020 proběhl další klubový slet. Na Meldánkách bylo od rána živo, ve stejný den se konala klubová akce AK Medlánky -Oldtimer víkend a o kousek níže závody psů.

Je pátek, venku je krásné počasí a vy se netrpělivě díváte na hodinky, už už aby bylo odpoledne. Rychlý oběd, vyřízení posledních pracovních záležitostí před víkendem. Snad už nikdo nebude volat a "něco chtít", myšlenkami už jste stejně jinde - na letišti. Znáte to?

Při jedné z mé první návštěvě letiště na jaře roku 2020 jsem se zarazil nad stavem paletové stojánky pro modely a vybavení modelářů. Po vzoru: pokud to neuděláš ty, nikdo jiný to neudělá, jsme se domluvili v rámci klubu na stavbě a tu zrealizovali.